Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
Aktualności

Nabór pracowników ochrony do pracy podczas festiwalu "Pol'And'Rock 2018"

Ogłaszamy nabór pracowników ochrony do pracy przy zabezpieczeniu festiwalu Pol'And'Rock 2018, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w miejscowości Kostrzyn nad Odrą w woj. Lubuskim.

Poszukujemy zarówno osób posiadających wpis na listę KPOF, jak i osób posiadających kurs Pracownika Służb Informacyjnych. Z naszej strony poza wynagrodzeniem zapewniamy: całodzienne wyżywienie, dojazd z wybranych miejscowości na miejsce pracy, nocleg.

Jeśli chcesz dołączyć do ochrony podczas tegorocznej edycji Festiwalu wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się tutaj.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: info@special-patrol.pl lub pod numer telefonu 792-211-002.